Aile Danışmanlığımız

Aile danışmanlığı, aile yasası kapsamında verilen danışmanlık hizmetlerine denilmektedir. Aile danışmanlığımız, ilişkiler açısından sorunu olan insanların evlilik, ayrılık ve boşanma sırasında, çocuklarla ve aile ile ilgili kişisel veya kişiler arasındaki sorunların üstesinden daha kolay bir biçimde gelmelerine yardımcı olurlar. Tüm aileyi etkileyen ölüm yada birisinin evden ayrılması gibi konularda ailelerin yaşayabileceği psikolojik sorunları önlemede yardımcı olmaktadırlar. Aile danışmanlıgımız aynı zamanda eşler arasındaki sorunların çözülmesine yardımcı olmaktayız.

Aile Danışmanlığımızda sizlerin sorunlarını daha rahat şekilde ifade edebilecek rahat bir ortamda tedavi sürecimizi başlatıyoruz.
Bu arada önemli iki unsur bulunmakadır birincisi kişilerin kendini rahat ifade edecekleri yer ikincisi korkup, çekinip yada başka sebepten söyleyemedikleridir.

Bunları bu terapi yöntemimizde çözüm buluyoruz. Kendilerini daha rahat ifade edecekleri şekilde ortamı oluşturup onları konuşturuyoruz böylelikle sorunlarından kurtulan kişiler artık gündelik hayatta daha mutlu bireyler olarak yollarını devam ediyorlar.

Diğer Yazılarımız